Menu Close

TARPTAUTINĖ SPORTO DIENA

Kiekvieną pavasarį švietimo įstaigose gausu įvairiausių renginių. Ne išimtis ir Akmenės r. Dabikinės Vladimiro Zubovo mokykla. Mokykloje organizuota Tarptautinė sporto diena „Sportas linksmai 2023“. Sporto dienos tikslas – skatinti ir užtikrinti žymios negalios asmenų aktyvų dalyvavimą sportinėje veikloje, populiarinti futbolą moksleivių tarpe. Į sportinę dieną atvyko svečiai iš  Aucės (Latvija) ir Berzupes (Latvija) specialiųjų mokyklų, Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos, Šiaulių „Dermės“ mokyklos ir Telšių „Atžalyno“  progimnazijos Naujamiesčio skyriaus, Akmenės gimnazijos sportininkai. Tarptautinė sporto diena prasidėjo iškilminga eisena. Sportininkus pasveikino Šiaulių „Dermės“ mokyklos šokių kolektyvo „Sparnai“ šokėjai (vadovė A. Kapačinskienė). Taip reikalingas lietus neišgąsdino dalyvių. Sporto diena organizuota dviem etapais. Vieni dalyvavo futbolo turnyre 5×5. Šiame etape  keturios komandos varžėsi dėl pagrindinio prizo-taurės. Estafečių etape dalyvavo asmenys, turintys vidutinį, žymų intelekto arba koordinacijos sutrikimą. Sporto dienos partneriai Akmenės Maltiečiai visus vaišino skaniu plovu ir arbata. Žinoma ir svarbiausia dalis – apdovanojimai. Estafečių rungtyse nugalėjo draugystė. Visi dalyviai apdovanoti „aukso“ medaliais, kolektyvai padėkos raštais ir saldžiomis dovanomis. Futbolo turnyro pagrindinį prizą-taurę ir pirmą vietą iškovojo  Berzupės (Latvija) specialiosios mokyklos mokiniai. Taip pat visi dalyviai apdovanoti spalvotais medaliais pagal užimtas vietas. Išsidalinus prizus vyko diskusija prie apskrito stalo „Elgesio ir emocijų sutrikimas per fizinę veiklą“. Tariame ačiū  rėmėjams  ūkininkams Jurgitai ir Dariui Dobrikams, Jolitai Trušinskienei, visiems padėjusiems organizuoti Tarptautinę sporto dieną.

Mokytojai Evaldas Radionovas ir Inga Aleksandravičienė. Nuotraukų autorius Romas Avizinis

Skip to content