Menu Close

ŠVĘSKIM, TRYPKIM, ŠOKIM, DŪKIM IR LINKSMI TĄ DIENĄ BŪKIM

Kaziuko mugė – pats tikriausias pavasario pranašas. Puoselėjant liaudiškas tradicijas, jau ne vienerius metus  mūsų mokykloje šurmuliuoja Kaziuko mugė. Mokiniai su pedagogais, mokinio padėjėjomis, grupės auklėtojomis, tėveliais  ruošė darbelius, skirtus Kaziuko mugei.

Kovo 4 d. mokytojai Virginijai Čepienei grojant liaudišką muziką visa mokyklos bendruomenė atvyko į mugę. Šokom, žaidėm ir dainavom. Prasidėjus pirkimui-pardavimui, mugė užvirė it didžiulis skruzdėlynas. Vaikams buvo labai įdomu vieniems iš kitų pirkti, parduoti. Dalyviai  galėjo  paragauti ir nusipirkti gaivių gėrimų, arbatos, burnoje tirpstančių pyragėlių, traškių vaflių, ,,tinginio“, spurgų, pyragų, įvairių sausainių, kuriuos kepė mamos, globėjai, pedagogai ir net patys vaikai.

Mugėje liūdnų ir nusiminusių nebuvo, visus lydėjo gera nuotaika ir plati šypsena. Toks renginys suburia, suartina mokyklos bendruomenę, lavina ugdytinių kūrybiškumą, meninį – estetinį suvokimą.

Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Socialinė pedagogė Rasa Laurinavičienė

Skip to content