Menu Close

PAŽINTINĖ IŠVYKA PRIE ŽVELGAIČIŲ PILIAKALNIO

Saulėtą ir šiltą birželio 15 d. rytą lavinamųjų ir socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai su gera nuotaika išvyko į pažintinę išvyką prie Žvelgaičių piliakalnio. Atvykę į vietą, grožėjomės gamta, tyrinėjome augalus, vabaliukus, vabzdžius, klausėmės paukščių balsų, rankų pagalba matavome vandens temperatūrą. Savo jėgas ir drąsą išbandėme kopdami į piliakalnį ir jo viršuje esantį medinį voratinklį. Iš aukštai apžiūrėjome atsiveriančias apylinkes ir gamtos spalvų įvairovę. Išbandėme visas laipynes, karstynes ir sūpynes, kurios yra įrengtos šioje vietovėje. Mokiniai liko labai patenkinti išvyka, nes galėjo smagiai praleisti laiką, sužinoti daug naudingos informacijos ir kartu gerai pailsėti.

Mokytoja Aušra Donėlienė

Skip to content