Menu Close

NETRADICINĖ PAMOKA VISAI MOKYKLOS BENDRUOMENEI

Baigiantis mokslo metams mokyklos bendruomenei buvo suteikta galimybė pasidžiaugti vaikų pasiekimais. Vyko netradicinė pamoka – „Mokinių asamblėja“. Ją vedė mokiniai: dešimtokė Gabija Jankauskaitė ir trečiokas Jokūbas Kleinas. Mokytojai, auklėtojai, logopedė, būrelių vadovai pristatė mokinius, kurie visus metus stengėsi mokytis, mandagiai elgtis, aktyviai dalyvauti renginiuose ir garsinti mokyklą respublikinėse varžybose, konkursuose. Jie buvo paskatinti įvairiais prizais. Pamoką vainikavo muzikinė dalis. Ją pristatė neformaliojo švietimo būrelių vadovai ir vaikai. Jie dainavo, šoko, žaidė… Šilti tėvelių ir globėjų padėkos žodžiai buvo išsakyti mokytojams, auklėtojams. Pasibaigus pamokai visi kartu valgėme draugystės košę, vaišinomės ledais.

Dėkojame „ Braso picos“ šeimininkams, kurie kiekvienais metais pavaišina aktyviausius mokinius pica. Dalia Bakaitienė

Skip to content