Menu Close

MŪSŲ REKORDAI TAU – LIETUVA

Nuo sausio 24 dienos iki vasario 10 dienos mokykloje vyko akcija „MANO arba KLASĖS REKORDAI“, skirta Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Per šį laikotarpį mokiniai, pedagogai ir jų padėjėjos sukūrė nuostabių darbų iš įvairių medžiagų: siūlų, popieriaus, kaladėlių, faneros, plastilino. Visi siekė rekordo, todėl stengėsi daryti darbelius išskirtinius – didelius arba ilgus, iš daug arba smulkių detalių. Visi darbai sukurti  kruopščiai, kantriai, atsakingai, apgalvotai ir išradingai. Mažiausiems vaikučiams talkino mamytės. Jos padėjo iškirpti drugelius, kad grupės darbelis gautųsi kuo didesnis. Kai kurie vaikai ryžosi siekti sportinių rekordų: žongliravo kamuoliu, mušė įvarčius, stengėsi kuo ilgiau sukti lankus arba išstovėti ant vienos kojos, kuo daugiau kartų šokti per virvutę nesuklydus. Apie kiekvieną darbelį ar sportinį siekį pedagogai užpildė lentelę. Jose atskleidė, kaip vaikai jautėsi dirbdami ar sportuodami, kiek laiko darė detales ir kiek jų padarė, kokio ilgio nuspalvino vėliavą, suklijavo girliandą, kiek surišo apyrankių ar susuko rutuliukų iš plastilino. Visi vaikų darbai ir nuotraukos papuošė mokyklos fojė ir džiugins kiekvieno praeivio akį iki kovo 11 dienos. Šiais siektais rekordais mes sveikiname Lietuvą.

Akciją organizavo Raminta Švažienė ir Lidija Mašanauskienė.

Skip to content