Menu Close

KREPŠINIO ESTAFETĖS „PADŪKĘS KAMUOLYS“

Balandžio 28 d. mokyklos stadione vyko krepšinio estafetės „Padūkęs kamuolys”, kurias organizavo fizinio ugdymo mokytoja Jūratė Mickuvienė ir bendrosios praktikos slaugytoja Alvijana Masienė. Sportinis inventorius, puikus oras, gera nuotaika bylojo, kad judesio, netikėtumų tikrai bus. Taip ir įvyko. Buvo daug šurmulio, sportinio azarto. Vaikai rungtyniavo individualiose ir grupinėse rungtyse. Laimėjo gera nuotaika, energijos pliūpsnis, judėjimo džiaugsmas, bendrumo jausmas. Renginį vainikavo ant kiekvieno mokinio krūtinės besipuikuojantis, krepšinio estafetes įveikusio, dalyvio medalis! Renginys organizuotas įgyvendinant Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Noriu augti sveikas ir fiziškai stiprus”.

Mokytoja Jūratė Mickuvienė

Skip to content