Menu Close

BENDRADARBIAVIMAS SU IDĖJINIU ŪKIU „KAS MES“

Ruduo – tai metas, kai kiekvieną dieną galima stebėti gamtos spalvų grožį, užuosti rudeninių lapų bei obuolių kvapą, pasidžiaugti besidraikančiais voratinkliais. Saulėtą spalio rytmetį vyresniųjų specialiųjų ir socialinių įgūdžių klasių mokiniai su mokytojomis keliavo į Akmenės rajone esantį Gulbinų kaimą, kur yra įsikūręs idėjinis ūkis „Kas Mes“. Čia mus pasitiko sodybos šeimininkai Chockevičiai, kurie papasakojo ne tik savo ūkio idėją, atsiradimą, bet ir mielai aprodė savo sodybos valdas bei ten gyvenančius naminius gyvuliukus. Kad mūsų apsilankymas būtų naudingas nutarėme pagelbėti sodybos šeimininkams ir sugrėbėme sodyboje nukritusius rudeninius lapus. Kol mokiniai ir mokytojos dirbo, švietimo padalinio vadovė (direktoriaus pavaduotoja ugdymui), laikinai einanti direktoriaus pareigas Jūratė Triaušienė ir ūkio šeimininkas Vladas Chockevičius pasirašė šalių bendradarbiavimo sutartį. Džiaugiamės, kad nuo šiol su ūkininkų pagalba galėsime socialinių įgūdžių mokytis netradicinėje ugdymo aplinkoje.

Mokytoja Alfreda Jacikevičienė

Skip to content