Menu Close

AŠ TIKRAI MYLIU LIETUVĄ

Kovo 9 dieną mūsų mokykloje vyko jau tradicine tapusi pamoka-viktorina  „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Ši pamoka skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.  Pamokoje dalyvavo vyresniųjų specialiųjų klasių mokiniai ir mokytojai.  Kartojome Lietuvos istorijos, geografijos, matematikos, dailės, muzikos, tikybos, žmogaus saugos, gimtosios kalbos žinias. Dalyvavo trys komandos, kurios varžėsi tarpusavyje. Po pamokos mokiniai buvo įvertinti ir paskatinti asmeninėmis dovanėlėmis. Pratęsiant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimą kovo 10 dieną vykome į Akmenės krašto muziejų ir  Akmenės miesto Onos Šimaitės biblioteką. Dėkojame muziejininkei Raimondai Gaubytei-Kiminei, Akmenės miesto Onos Šimaitės bibliotekos vadovei Irenai Virkutienei ir bibliotekininkei Dianai Lensbergienei.

Mokytoja Virginija Čepienė

Skip to content