Menu Close

ADVENTO PRASMĖ MOKYKLOJE

Prasidėjo paskutinė Advento savaitė ir Kalėdos jau visai arti. O taip norėjome, kad švenčių laukimas mokykloje būtų prasmingesnis, šiltesnis, lietųsi daugiau teigiamų emocijų ir gerumo. Todėl vaikai su suaugusiųjų pagalba per visą Advento laikotarpį mokykloje kūrė „stebuklus“! Kiekvieną savaitę jiems buvo skirtos užduotėlės, kurias rasdavo maišeliuose prie Advento eglės. Užduotėlės – paprastos, užburiančios, skatinančios kurti ir prisiminti. Pirma savaitė – klasės durų puošimas pačių dekoruotomis eglutėmis, antra savaitė – gerų darbų savaitė, trečia – kalėdinio filmo žiūrėjimas arba kalėdinių istorijų skaitymas, ketvirta savaitė – šventinės atributikos kūrimas ir dalijimasis kasdien kalėdine nuotaika. Tas, kuris neturi Kalėdų širdyje, neras jų ir po Kalėdų eglute. Tad kurkime Kalėdas drauge.

Mokytojos Raminta Švažienė ir Lidija Mašanauskienė

Skip to content